Los Sueños de Lo Capitán
'De dromen van Lo Capitán' is de vrije vertaling van onze naam. Wie zijn wij, waarom deze naam, en wat doen wij?
Lo Capitán is de naam van een streek in het grensgebied van de provincies Alicante en Murcia in Spanje. Hier hebben wij onze eigen olijfboomgaarden, van waaruit onze heerlijke olijfolie wordt geproduceerd. Naast olijfolie biedt Spanje ook prachtige wijnen die de moeite van het proeven meer dan waard zijn. Tijdens onze verblijven in Spanje, het land waar wij ons hart aan hebben verpand, zijn wij voortdurend op zoek naar mooie wijnen en producten van dit land en hebben wij een aantal mooie wijnen geselecteerd, die in de webshop te verkrijgen zijn. Kortom: de dromen van dit gebied, die wij graag met u willen delen.
Wij kunnen voor u mooie relatiepakketten verzorgen, van een enkele fles tot een mooi assortiment, geheel afgestemd op uw wensen.
Naast de webshop levert Los Sueños de Lo Capitán aan de betere horeca en gespecialiseerde wijnwinkels. Op verzoek sturen wij u graag onze prijslijst toe.
Tevens verzorgen wij proeverijen op maat, er is veel mogelijk, neem hiervoor vrijblijvend contact met ons op. Regelmatig worden er op locatie proeverijen georganiseerd, houd onze agenda in de gaten.
Wandel eens rustig door onze site en laat u verrassen.
Wilt u contact met ons opnemen dan kan dat op de volgende manieren:
email: info@lossuenos.eu
telefoon NL: +31 (0)630-994630
telefoon Sp: +34 684309110